Firma Hakkında

 

Şirketimiz TUĞRA İTH.İHR.PAZ.SAN.LTD.ŞTİ.’ni  10. 07. 2002 yılında kurmuş olup “Paşabahçe, Güral Cam, Nestle,Şölen Çikolata, Karsa Bisküvileri,Falım Sakızları, Meyvit Meyve Suları, Flores Soda,Gold Cola, Gappınar Su, Papağan Kuruyemiş, Hilal Kuruyemiş gibi firmaların Bölge Bayiliklerini yapmaya başladık.

Müşteri memnuniyetini ilke edinen şirketimiz kısa süre içerisinde müşterilerinin güven ve saygınlığını kazandı. Servis araçlarıyla Kars, Iğdır ve Ardahan illerimizin piyasasına açılarak toptan satışlarıyla piyasada söz sahibi olmayı başardı.

2008 yılında ortağımızdan ayrılarak 05.08.2008 tarihinde faaliyetlerimize züccaciye sektörüyle devam etmeye karar aldık.2008 yılında çeşitli nedenlerden dolayı ekonomik sıkıntılar yaşamaya başlayan şirketimiz; bize güvenen ve gönül bağı kuran siz değerli müşterilerimizin desteğiyle yoluna aynı azim ve aynı anlayışla devam etmektedir. Şirket sahibi Sayın Tuncay AYDIN yönetiminde şu an Güral porselen, Paşabahçe, Gürallar Cam, Abka Kristal, Decorium Kristal, Külsan Melamin, Tuğra Makinaları, Öztiryakiler Endüstriyel Mutfak Ürünleri, Kahramanlar Madeni Eşya, Hediyelik Eşyalar ve Elektronik ürünlerle siz değerli müşterilerimize toptan ve perakende olarak hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. 

Keyifli alışverişler dileriz…( 8477 Okunma )Etiketler : Hakkımızda


Bütçe Emlak
Egeden Yayıncılık & Bilgisayar Hizmetleri